New images emerge of a deadly car bombing in eastern Ukraine

Fighting intensifies around Zaporizhzhia’s nuclear power plant, and Russia is looking to block a UN Treaty that aims to prevent the spread of nuclear weapons while residents try to evacuate the area.

source

Author: Rafael

ANGELHOUSE © 2009 - 2022 | HOSTING BY PHILLYFINEST369 SERVER STATS| & THE IDIOTS ROBOT AND CONTROL INC. |(RSS FEED MODULE)| ALL YOUTUBE VIDEOS IS A REGISTERED TRADEMARK OF GOOGLE INC. THE YOUTUBE CHANNELS AND BLOG FEEDS IS MANAGED BY THERE RIGHTFUL OWNERS (AVNBLOGFEED.COM)

45 thoughts on “New images emerge of a deadly car bombing in eastern Ukraine

 1. Rozpad Ukrainy w latach 2022-2027… W latach 1919/20 Ukraińcy jakby przez własna biernosc chłopów i mieszczan stracili rodzącą się państwowość, a Petlurze nie udało się sformować zalążków Armii Ukraińskiej. Po wyjściu Piłsudskiego z Ukrainy (czy raczej wyparciu przez czerwonych Rosjan), bolszewicy zajęli praktycznie nie broniony przez własnych obywateli kraj. Ukraińscy chłopi nie mieli wzorów walki o wolność narodowa, jak to było w Polsce, a Polacy byli zwani "Pany lub Lachy" bo oni też byli dla nich wrogami przez rosyjska propagandę. Takich tradycji walki z obcymi jak u Polaków po rozbiorach, to nie mieli: powstanie Kościuszkowskie 1794, wojny napoleońskie 1800 -1815, powstania 1830, 1863, 1905.

  Jest tam dyktatura od czasu jak Chmielnicki zgodził się po 1650 roku na związek Nowo-Rusi za Dnieprem z Moskwa. Kozacy stracili wtedy WSZYSTKIE przywileje jakie mieli w Polsce, bo tam tylko Car miał coś do powiedzenia.
  Za ZSRR bolszewicy świadomie zorganizowali w 1932 klęskę głodu – holodomor [Kaganowicz], kiedy to zmarło aż 12 mln niewinnych ludzi, na co patrzyli komuniści bez emocji i strzelali do tych, co chcieli uciekać ze wsi do miast. Znowu w 1947 komuniści zagłodzili 1 mln ludzi na śmierć. Drobnych, pracowitych, indywidualnych rolników Polaków przesiedlili do Kazachstanu. Jak ktoś miał krowę, lub konia, to był kułakiem. Aż się chce płakać, jak czytam o tym szczegółowo. Za co to wszystko?
  Wielkie cierpienia, co jakby nie miały końca, bo teraz nowa wojna, a oni dalej chcą trójjedniej Ukrainy z banderowcami na czele. Nie wiadomo, czy banderowcy tak samo zabijali siekierami Ormian, Tatarów, Węgrów, Słowaków itd. Wymordowali najpierw w sposób zorganizowany Żydów [Babi Jar].
  W okresie międzywojennym 1918-1939 na Ukrainie mordowano szczególnie Polaków, ale to były lokalne zamachy.
  UPAwcy zawsze blisko współpracowali z Niemcami – ale w sumie to było po doświadczeniach z bolszewizmem i żydowskim NKWD lat 1920-1941. Należy też pamiętać, że mieli swoją SS-Galizien "zasłużyła się w mordowaniu Polaków w Powstaniu Warszawskim". Mieli swój okrutny udział w tłumieniu Powstania Warszawskiego i rzezi mieszkańców Woli, co az przerażało żołnierzy Wehrmachtu. Stanowili istotną część obsady obozów koncentracyjnych (głównie w charakterze strażników).
  Wierzę również, że wkrótce [szacuje się 2027] nastąpi przemiana ościennych krajów, a ludność terenów zabranych dla UPAiny, sama zechce wrócić do wcześniejszych państw jak – Rumunia, Węgry, Słowacja i Polska. Te kraje upomną się odważnie o swoje odwieczne terytoria i będzie referendum, które spowoduje, że większość lokalnej ludności Rusińskiej zagłosuje za odejściem ziem zachodnich UPA od obecnej UPAiny.
  To bolszewicy brutalnie kiedyś zabrali innym krajom po kawałku [w latach 1920, 1939, 1945, 1954] i podarowali Ukraińcom, tworząc największe państwo w Europie [w 1990-tych latach] z ludnością ponad 52 miliony. We wrześniu 2022, Kijów kontroluje tylko obszary z 26 mln ludności, to jest redukcja o 50% w ciągu 30 lat.
  Jestem pewien, że na naszych oczach nieodwracalnie dokonuje się rozbiór Ukrainy i zarówno Krym jak i Donbas, Ługańsk, Mariupol już nie będą częścią tego państwa.
  Polacy w 1939 roku NIGDY nie wierzyli, że ich dotychczasowi sąsiedzi pod okiem okupanta przygotowywali plan ludobójstwa, który swą skalą i okrucieństwem miał naszych przodków przerazić, aby na ziemiach tych już nigdy polska noga nie postała. https://www.youtube.com/watch?v=vgYIw2pxNtA&t=396s

  Nie wierzę w wolną Ukrainę w granicach z roku 1992-2013, w państwo zbudowane na gloryfikacji ludobójstwa lat 1940-tych, na zbrodni, torturach i przemocy. Nie wierzę w twór oparty na ideologii faszystowskiej UPA-azov, gdzie panuje korupcja i na nazi-nacjonalistach u władzy, którzy wobec opozycji parlamentarnej używają siły fizycznej.
  Tam jednak władze oligarchów zdominował ruch "trójjednia" – nazizmu hitlerowców "Ein volk – Ein Reich – Ein Fuhrer" tzn. w ich hasłach brzmiało… "Jeden kraj – jeden naród – jeden wódz" …z Bandera jako [prawie] ich świętym. Błogosławieństwem dla wszystkich narodowości wokół będzie Ukraina mała, rolnicza, o słabym przemyśle i bez wysokiej przestępczości [nie jak dzisiaj]. Będziemy wspólnie wszyscy kontrolować małe grupy ich duchowieństwa i azov oraz izolować ich od młodzieży, aby Ruś Kijowska już nigdy nie stała się zarzewiem zbrodni, tortur, wojny i nienawiści w/g szowinistycznej ideologii Doncowa.

  W każdym mieście UPAiny są niedawno postawione pomniki banderowskie oraz inne miejsca pamięci. Polskie groby są zablokowane, nieoznaczone. Zróżnicowanie Ukrainy w okolicznościach nacjonalizmu, ich banderowskie metody poróżniły wschodnia część z AZOV-em. Bukowina, Wołyń, Lwów i inne regiony co były kiedyś nie-UPAwskie bardzo różnią się od Zaporoża, czy rosyjsko-języcznego wschodu, albo Kijowa i rejonu Krymskiego. – Nakazy wprowadzenia języka ukraińskiego skierowały kilka milionów ludzi w kierunku Rosji. Ideologia "usuwania chwastów i kolaborantów z narodu", tylko dlatego, że mówią po rosyjsku jest słabością UPAiny. …
  Widać gloryfikację metod walki z innymi narodowościami co wcześniej zamieszkiwały tamte tereny. https://www.youtube.com/watch?v=U8EpFhpPdyk
  Akty ukraińskiego bestialstwa na Polakach zdarzały się już od pierwszych dni września 1939 r., ale poczytywano je głównie za napady rabunkowe lub incydentalne przypadki nienawiści, bo z więzień wypuszczono kryminalistów.
  Prości ludzie krainyU ochoczo szli za swoimi wysoko wykształconymi ideologami, przywódcami i duchowieństwem greko-katolickim, które podżegało i przed pogromami błogosławiło narzędzia zbrodni, siekiery, noże, piły, młotki.
  Tak samo jak dzisiaj to samo duchowieństwo kościoła wschodniego święci odsłaniane pomniki zbrodniarzy, nazywając ich bohaterami narodowymi Ukrainy UPA. Nikt z sąsiadów nie chce z bandytami "TRÓJJEDNIA " mieć bliskich kontaktów, bo z czasem zabija wszystkich myślących w koło siebie inaczej.
  Ta zbrodnicza ideologia zniszczyła każda polsko-ukraińską rodzinę co pozostala na tych terenach. Polityczne potwory, co zainteresowane są zasobami Europy Wschodniej, zamiast jednoczyć, skłócają, dzielą, wywołują wojny i konflikty, w których giną Bogu ducha winni ludzie. Dalej wyznają te ideologie, co widać wśród ich bardzo faszystowskiej diaspory w Kanadzie i USA. Kiedyś wstąpiłem do Ukraińskiego domku w San Diego, Calif. – w Balboa Park i jak powiedzialem, ze jestem z polskiego domku, a moj ojciec urodzil sie w Worochcie na Bukowinie, to odczułem, jak obecny tam starszy Ukrainiec w myślach mnie nożem dźgnął. Tyle miał w oczach nienawiści.
  Tylko 30% broni dostarczanej dla Ukrainy z USA w 2022 dociera do nich na front. Video ok. 9 min wyjaśnia, że korupcja blokuje i oligarchowie bogacą się na tym. https://www.youtube.com/watch?v=xpi3Bteobxw

 2. Russia out of control, it must be neutralized. From within! Those who do the work of the world, will be seen by the world as the new face of Russian policymakers. Russians must stand up for Russians once and for all, rid themselves of the gangster riddled ruling class that has subjugated and destroyed their own people's lives for decades under Putin's rule.

 3. Are we prepared to hold Russia responsible long term for the inhumane behavior displayed here. Is it time to call our ambassadors home and isolate them as monsters? I'm talking in decades here!!

 4. Dude
  That was the weakest and more useless "SVBIED" I've ever seen 😂😂😂😂 if the goal was to kill or injure someone, the retarded driver failed miserably. Think only the rat inside the car died.

  Nice attempt adopting ISIS strategies and way of fighting.

  Ukrop losers

 5. Ukraine has nothing to do with car bombing in Moscow staged by the FSB in order to stimulate the next wave of anti-Ukrainian hysteria and justify their own war crimes. As for this particular video, Ukrainian resistance assassinated over two dozen collaborationists last month and finally reached the industrial scale, so nobody cares about their names or body count already.

 6. I wouldn't affiliate myself with Russian puppet governments in the donbas. This is not Ukraine's style, its definately Russian partisans declaring war on Putin. The hit on Dugin was Russian partisans, this has all the same hallmarks.

 7. Those Russians are gonna catch a good portion of radiation from that plant while they are being based there.🤢🥴🤮
  If they don't get killed by a bullet or bomb💣💥, they will most certainly die of radiation contact.🚬☠️⚰️

Comments are closed.